


Unguru bulan circulatia o bloca
Cand giugeanul i se scula.
Sa conduceti BINE!
Sa conduceti BINE!


Se pare ca rugamintile la romani nu mai au valoare, omenia si bunul simt au disparut odata cu moartea lui Ceausescu.


Sa fie oare un nou prototip pentru cosul de evacuare pentru cluburile sportive?! Au "vanturi" mai mari sportivii de la Viitorul si de acolo se trage acest design? Sau aburii se condenseaza pe burlan si se obtine tuica dubludistilata si apoi se vinde cu "discaunt" la cei din Liceul Baritiu si Economic?! Cine ma lamureste si pe mine?
