miercuri, 21 mai 2008

Eu pe unde ies?



Se pare ca rugamintile la romani nu mai au valoare, omenia si bunul simt au disparut odata cu moartea lui Ceausescu.
Militienii nu-i amendeaza pe acesti "soferi" disciplinati..de ce oare? Daca dai cu parul in masina te baga sticletii la mititica.

Niciun comentariu: