skip to main
|
skip to sidebar
Ce castigi?
miercuri, 21 mai 2008
Eu pe unde ies?
Se pare ca rugamintile la romani nu mai au valoare, omenia si bunul simt au disparut odata cu moartea lui Ceausescu.
Militienii nu-i amendeaza pe acesti "soferi" disciplinati..de ce oare? Daca dai cu parul in masina te baga sticletii la mititica.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Arhivă blog
▼
2008
(7)
▼
mai
(7)
Unguru bulan
Eu pe unde ies?
Cos de evacuare superperformant si ieftin:))
Eu cu cine votez sa aflu pe ce strada stau?
Parcarea interzisa
Maxima zilei
Despre "Ce castigi?"
Despre mine
CalaretulSinguratic
Vizualizați profilul meu complet
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu